Brzy přidáme do našeho eshopu nové produkty, které již nyní můžete ochutnat na našem Pavlovském stánku!

Pálava srdcem i duší.

S respektem k přírodě,
s láskou k Pálavě.

S láskou k Pálavě, vášní k dobrému jídlu a opravdovým surovinám, vznikla naše značka Ochutnej Pálavu. V roce 2020 jsme otevřeli foodtruck v malébné vinařské obci Pavlov. Hitem letošní sezóny byl sandvičový Superstar s originálním názvem “Křupan a Trhan”. Pálava nabízí opravdu velké dar, proto jsme se rozhodli, náš koncept prohloubit a přinést Vám něco víc. Spojili jsme síly a začali spolupracovat nejen s místními vinaři a farmáři, ale i malovýrobci a pěstiteli.

Na našem e-shopu si můžete koupit sezónní výrobky, víno z Pálavy i dárkové sety. Připravili jsme pro Vás originální degustační boxy, které si můžete užít v teple domova a zavzpomínat na krásné chvíle na Pálavě.

Aby jste si naše dobroty užili na těch nejlepších místech, s tou nejlepší atmosférou, připravili jsme na sezónu 2021 pro Vás plné piknikové koše. V našem piknik koši najdete originální ochutnávku našich výrobků, které jsme poctivě vybírali, aby jste ochutnali to nejlepší z Pálavského okolí. Aby jste si odnesly nejen kus Pálavy ve vzpomínce, ale i gastronomický zážitek. Pečlivě pro vás vybíráme místa, kde budou piknik koše k vyzvednutí. Máte se na co těšit.

Nezapomeňte sledovat naše FB stránky a instagram, kde pravidelně přinášíme “Pálava news”.
 
Jste tvůrci našeho příběhu a naší inspirací.
Uvítáme veškeré nápady a ohlasy. Děkujeme vám.
Jídlo spojuje 

– Ochutnej Pálavu

Dana Drásalová

Dana Zeinerová